0800757887
Продовжити покупки
Кошик
  • Крок 1. Список товарів
  • Крок 2. Оформлення товару

    Ваші дані

    Спосіб оплати

    ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СІБА УКРАЇНА»
    р/р UA453006580000026007013100497 у банку АТ "ПІРЕУС БАНК МКБ",
    03040, місто Київ, вул.Васильківська, будинок 2А, офіс 3А, тел.: 0800219111,
    код за ЄДРПОУ 41537223, ІПН 415372226503

    Спосіб доставки


    Вартість доставки

    Безкоштовно

    Сума замовлення менше 1000: Вартість доставки – ₴100

    За цінами перевізника.

    За цінами перевізника

    Ми отримали Вашу заявку і зв'яжемося з Вами найближчим часом!

Про нас

Істория
Alta-kava

Історія компанії почалася в 2004 році, коли Alta Kava Group однією з перших почала систематично розвивати вендингову галузь в Україні. Зараз ми ділимось досвідом, та своїми здобутками з партнерами, допомагаючи їм збудувати прибутковий бізнес на каві.

За час роботи ми зібрали кращі світові рішення в приготуванні кави й розширили спектр товарів та послуг, які надаємо.

Серед наших клієнтів

Вендори
Інтернет-магазини
Кав’ярні та заклади харчування
Мережеві та роздрібні продуктові магазини
На сьогодні Alta Kava Group це:

Прямі поставки від найбільших італійських виробників. Щорічно імпортуємо 450+ тон кави.

Висока швидкість обробки замовлень на кожному етапі, завдяки злагодженій роботі 100+ професіоналів.

1000 кв.м. заполненных складских и, готовых принять вашу технику, ремонтных помещений.

Гарантія високоякісної роботи та продукції Нам довіряють 700+ партнерів по всій Україні.

Бренди,
які ми представляємо

Lavazza

Lavazza – бренд кави №1 в Італії. У кожній пачці - продукт найвищої якості. Не важливо, як готувати каву - в кавомашині, або у вендинговому автоматі, результат перевершить очікування.

Necta

Кожен третій кавовий автомат в світі - це автомат фірми Necta. Оператори цінують це обладнання за надійність, інноваційність та зручне і просте обслуговування.

Boasi

Boasi – провідна італійська компанія на світовому ринку кави. Бездоганна якість продукту і безперервний рух в ногу з часом є основними принципами роботи цієї італійської компанії.

Covim

Covim - це ретельно відібрані кавові зерна з найкращих плантацій світу, контроль якості і унікальні купажі кави. Продукція від даного виробника - це бездоганна якість і оптимальні ціни.

Ristora

Ristora - це торгова марка провідної італійської компанії "Pronto Food", Ristora - це високоякісні швидкорозчинні продукти: кава, молоко, вершки, шоколад та чай, для приготування гарячих напоїв.

Flo

Flo – італійська компанія, яка виготовляє одноразові аксесуари – розмішувачі та стаканчики. Вони витримують температуру, і не деформуються. Продукція виготовлена з харчового пластику і є абсолютно безпечною.

Gaggia

Gaggia - всесвітньо відомий італійський виробник кавоварок для професійного і домашнього використання, чиє ім'я в усьому світі - синонім якості. Продукція виготовляється на фабриці в Мілані.

Rost Kafe

Секрет успіху Rost Kafe полягає в ретельному відборі сировини, контролі виробництва і любові до кави.

Відгуки про нас
ТОВ «ТІС-Маркет»

ТОВ «ТІС-Маркет»

12.06.2021

Компанія «ТІС-Маркет» висловлює подяку «Alta Kava Group» за зручний формат співпраці та індивідуальний підхід. Також хочемо подякувати за оперативність обробки замовлень та швидку доставку. Рекомендуємо звертатись по всіх питаннях, зв’язаних з товарами для вендингових автоматів саме до «Alta Kava Group». Сподіваємось на подальшу продуктивну співпрацю та взаємовигідний розвиток. ТОВ «ТІС-Маркет»

ТОВ "Автодиск"

ТОВ "Автодиск"

09.06.2021

ТОВ "Автодиск" выражает свою благодарность партнеру ТОВ «Alta Kava Group». Качество сервиса и товаров, в совокупности с широким ассортиментом стали залогами успешного сотрудничества, на которое мы надеемся и в дальнейшем.

ТОВ "Ізівендінг"

ТОВ "Ізівендінг"

09.06.2021

ТОВ «Изивендинг» благодарит компанию Alta Kava Group за неоднократный успешный опыт сотрудничества. В частности, хотим отметить неизменное качество предоставляемой продукции, и отлаженную поддержку со стороны менеджеров компании. Видим перспективу сотрудничества и в дальнейшем, и надеемся на взаимовыгодное развитие для обеих предприятий.

ФОП Прудіус Олександр Миколайович

ФОП Прудіус Олександр Миколайович

08.06.2021

ФОП Прудиус Александр Николаевич благодарит ТОВ «Alta Kava Group» за гибкость в работе, оперативность доставок и грамотную техническую поддержку. Которая, в частности, сформировала доверие к компании. Выражаем надежду на взаимовыгодную работу и в дальнейшем.

ТОВ «Подіум кави»

ТОВ «Подіум кави»

09.04.2021

Компанія ТОВ «Подіум кави» висловлює подяку компанії ТОВ «Alta Kava Group» за високий рівень компетентності та якості продукції. Головний показник плідності нашої спільної роботи – зростання індексу задоволення наших клієнтів. Сподіваємось на подальшу продуктивну співпрацю та взаємовигідний розвиток. Петренко С. О. – директор ТОВ «Подіум кави»

ФОП Анісімов Максим Дмитрович

ФОП Анісімов Максим Дмитрович

26.12.2020

ФОП Анісімов Максим Дмитрович дякує співробітникам та керівництву компанії Alta Kava Group за успішний багаторічний досвід співпраці. Окремо дякуємо за оперативну доставку і підтримку з боку менеджерів від моменту закупівлі до факту отримання товару. Плануємо співпрацювати і в подальшому.

ТОВ «Баріста»

ТОВ «Баріста»

28.11.2020

ТОВ «Баріста» висловлює подяку «Alta Kava Group» за зручний формат співпраці та індивідуальний підхід. Також хочемо подякувати за оперативність обробки замовлень та швидку доставку. Окремо хочемо подякувати менеджеру компанії Дмитру Сичу за технічність та гнучкість у вирішенні непередбачених ситуацій, а також – за обізнаність в асортименті продукції та поради щодо закупівель нових позицій. Сподіваємось на подальшу продуктивну співпрацю та взаємовигідний розвиток.

ТОВ «БІЗНЕС СІТІ ПЛЮС»

ТОВ «БІЗНЕС СІТІ ПЛЮС»

25.11.2020

Компанія «БІЗНЕС СІТІ ПЛЮС» - «COFFEE ITALY» висловлює свою подяку ТОВ «Alta Kava Group» за багаторічний позитивний досвід співпраці. За виняткові умови доставки та оформлення замовлень, оперативність, лояльну систему оплати, і широкий асортимент оригінальної Італійської кавової продукції, що на сам перед гарантує якість та задоволення наших клієнтів і довгострокові контракти. Просимо також взяти до уваги налагоджену роботу співробітників – як менеджерів, так і кур’єрів, які створили максимально комфортні і сприятливі умови для подальшої роботи. Новокшонов О. А. – директор ТОВ «БІЗНЕС СІТІ ПЛЮС»

ФОП Клімашевський Юрій Миколайович

ФОП Клімашевський Юрій Миколайович

24.11.2020

ФОП Клімашевський Юрій Миколайович висловлює подяку компанії ТОВ «Alta Kava Group» за багаторічну співпрацю. Успіх співпраці вбачаємо, в першу чергу, у відгуках від задоволених клієнтів та зростанню об’ємів реалізованої продукції. Окремо хочемо подякувати менеджеру компанії Сич Дмитру – за технічність та гнучкість у вирішенні непередбачених ситуацій, а також – за обізнаність в асортименті продукції та поради щодо закупівель нових позицій. Клімашевський Юрій Миколайович

ФОП Пляскін Григорій Вячеславович

ФОП Пляскін Григорій Вячеславович

23.11.2020

ФОП Пляскін Григорій В’ячеславович висловлює подяку ТОВ «Alta Kava Group» за якісну та плідну роботу. Сподіваємось на подальшу співпрацю, і, як наслідок, взаємовигідний розвиток та зростання наших компаній у майбутньому.

Залиште Ваш відгук про нас